Info - Justin

29. července 2007 v 12:48 | Ewiisek |  Justin Timberlake
Datum narození:31.1.1981
Místo narození:Memphis,Tennessee
Znamení:Vodnář
ŽIVOTOPIS
Justin se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee.Od malička se mu zalíblo zpíváníní a tancování.Svou první soutěž :Dance like new kids on the Block,vyhrál jako malé dítě.Poprvé se v televizi objevil v 11 letech v show pro malé talenty Star Search,kde zpíval country music.
Obrovský zlom ve své kariéře přišel v roce 1992,když mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Dysneyově Myckey Mouse Club.Po dvou letech účinklování dokázal jako umělec velmi dobře zapůsobit.V pořadu se potkal z budoucím spolupracovníkem z NSync Joshua Scottem Chasezem.
Po ukončení vystupování v Myckey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině.Společně tedy s Kirkpatrickem,Chasezem,Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořiliskupinu NSync.Po značných úspěších v zahraničí se koncem 90 let podařilo NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem Strings Attached and Celebrity.
V přímém souboji s Backstreet Boys byl NSync mnohem více dynamickou skupinou mldých zpěváků.Což skupině pomohlo dosáhnout neobyčejných úspěchů v prodeji nosičů a mnoha ocenění.Přesto že byl Justin nejmladším členem skupiny stal se nejvýznamější a brzy vůdčí osobností,která měla obzvláštní nadání na zpěv a tanec.
K obrovskému růstu jeho popularity mu pomohl románek s mladou popovou královnou Britney Spears.V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií,a byl nazýván královským párem popu.Ačkoli jejich vztah dlouho nevydržel,popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.
V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru,je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem Justified.Justin má také vlastní organizaci Justin Timberlake Foundation,pro podporu výuky hudby na školách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama